Producenci

KĄPIEL I PIELĘGNACJA

Kąpiel i pielęgnacja malucha to szczególny czas – w zależności od charakteru dziecko może go szczególnie lubić lub odwrotnie, szczególnie nie lubić. Dlatego warto zadbać o pełen komfort malucha podczas kąpieli i zainteresować go czymś, co pozwoli czerpać z tego codziennego obowiązku więcej przyjemności niż stresu. W takim przypadku przydadzą się zwłaszcza zabawki do wody, dzięki którym dziecko może przyjemnie spędzić czas na zabawie, nie zwracając większej uwagi na to, co dzieje się wokół niego. Dzięki nim można go nauczyć lubić tę czynność. Przykładem jest wańka-wstańka w kształcie małpki w kolorze różowym lub niebieskim, która unosi się na wodzie i przykuwa uwagę dziecka. Równocześnie może posłużyć jako gryzak.
Jeśli chodzi o pielęgnację, to sporym problemem może się okazać także mycie zębów, dlatego trzeba dziecko wyposażyć w takie szczoteczki, które są bardzo uniwersalne. Zestaw obejmuje szczoteczkę do masowania dziąseł – przynosi ulgę w czasie ząbkowania oraz szczoteczkę z miękkim włosiem do szczotkowania.
Antypoślizgowa nakładka na toaletę przyda się dla starszych dzieci, ponieważ pomoże im nauczyć się korzystać ze zwykłej toalety. Jest wygodna w użytkowaniu, ma poręczne uchwyty, nie ślizga się i utrzymuje w jednym miejscu. Ponadto jest antybakteryjna i łatwo się ją czyści. Można ją też wygodnie zawiesić, aby wygodniej się ją przechowywało. Dzięki niej dziecko szybciej nauczy się samodzielności – podkładka tylko dla niego będzie zachętą do korzystania z toalety dla dorosłych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl