Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SMART GAMES

2024-03-11
SMART GAMES

Moją ulubioną rzeczą jest granie w gry jednoosobowe, zaraz po grach kooperacyjnych.

Naprawdę uważam, że wszystkie dzieci powinny mieć możliwość samodzielnego angażowania się w gry.

Zapewnia poziom skupienia, który nie jest zakłócany przez rozmowy w grze lub zakłócenia.

Daje im czas na ustalenie własnego tempa. Ktokolwiek gra w tę grę, gra dla własnych celów. To satysfakcja, gdy coś osiągasz, bo sam w to włożyłeś wysiłek. Z dynamicznego punktu widzenia rodziny wspaniale, gdy wszystkie dzieci mają trochę czasu dla siebie, bez rodzeństwa (czy rodziców), na relaks. Dla rodziców wspaniale jest wysłać dzieci na drugi koniec domu z własną grą i mieć trochę spokoju, aby napić się wina lub porozmawiać przez telefon.

Większość gier dla jednego gracza świetnie nadaje się do nauki sekwencjonowania, strategii i logiki. Są to umiejętności niezbędne w życiu codziennym.

Smart Games to główna marka, którą oferujemy, a każda gra Smart Game przebiega według podobnego procesu, niezależnie od rzeczywistej gry. Istnieją poziomy, które zaczynają się od początkującego i kończą na poziomie eksperta lub geniusza. Każdy poziom wymaga „ustawienia” gry pod kątem tego poziomu, a następnie przepracowania go w celu znalezienia rozwiązania. Osobiście uważam, że powtarzalność konfigurowania i rozwiązywania problemów działa uspokajająco, ponieważ jest spójna i nie muszę za każdym razem uczyć się czegoś nowego.

Świetnie nadają się do uspokojenia, relaksu, ćwiczeń i rozciągania mięśni mózgu. Są idealne, ponieważ nie ma ustalonego czasu gry, początku ani końca, wykonaj jedno wyzwanie, 5 lub 40 – jakkolwiek masz na to ochotę.

Oferujemy gry już od trzeciego roku życia.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2024

Polecane

pixel